جت فاکس

راه هایی برای اجرای بهتر بازی در ویندوز

اشتراک گذاری

راه هایی برای اجرای بهتر بازی در ویندوز

راه هایی برای اجرای بهتر بازی در ویندوز

هر چیزی قدیمی و ضعیف میشود! حتی فناوری! پس باید انها را ارتقا داد حالا برای ارتقاع آنها نیاز به هزینه است حالا بعضی ها هزینه کافی را ندارند یا دنبال راه حلی هستند که بدون ارتقا فناوری مشکلشان را حل کنند.

حالا یکی از این مشکلات برای افراد و گیمر ها میباشد که هنگام بازی با لگ ، گیر ، تیک یا حتی بیرون پریدن یا اجرا نشدن بازی میشود ما در ادامه راه هایی گفتیم که نیاز به هزینه ندارد یا با هزنه اندکی میتوان ان را بدست آورد.

آپدیت ویندوز

شما میتوانید با اپدیت ویندوز بازی ها را با لگ کمتری و یا حتی بدون لگ استفاده کنید.

چه چیز هایی شامل اپدیت میشود؟

شما با آپدیت ویندوز به صورت انلاین میتوانید تغیرات مهم ویندوز را به دست اورید که باعث سرعت ویندوز میشود که در اجرای بهتر بازی موثر است

یا بیشتر مواقع در هنگام آپدیت به غیر از آپدیت ویندوز نرم افزار های مهم ویندوز مانند درایور ها شامل درایور کارت گرافیک آپدیت میشود که فقط برای بازی میباشد

میتوان آپدیت کردن را برای تقویت کلی سیستم نام برد که به غیر از اثر در بازی و گیم کارایی خود ویندوز و برنامه ها را هم بهتر میکند

ارتقاع سیستم

در اکثر مواقع لگ ، تیک ،یا حتی اجرا نشدن بازی به دلیل این است که سیستم شما قدرت اجرای بازی را ندارد ان هم به دلیل اینکه بازی نیاز به سیستم بالاتری میباشد

به طور مثال

سیستم من

ram:4

vga:2

cpu:i3

hard :1T

و…

حالا میخام روی سیستم بازی نصب کنم موقع دانلود یا خرید بازی باید به سیستم مورد نیاز بازی در سایت دانلود یا روی بسته خرید توجه کنم که قابلیت اجرا باشه.

مورد توجه هون باشه که روی سیستم من بازی با ram :6 اجرا کردم ولی بعضی اوقات لگ داشته که با آپدیت درایور ها حل شده. یا اینکه اگر برای شما لگ داشت میتوانید از تنظیمات بازی مشکل لگ را حل کنید. در ادامه بیشتر توضیخ میدهیم.

راه هایی برای اجرای بهتر بازی در ویندوز

تنظیمات بازی

بیشتر بازی ها در تنظیمات خود قسمتی با زبان لاتین به نام گرافیک یا مانیتور یا ویدیو میباشد که ورود به آن قسمت میتوانید گرافیک یا همان بافت ها و کیفیت بازی را کاهش دهید تا هم مصرف هارد و هم مصرف رم ،سی پی یو ، و کارت گرفیک کاهش یابد تا بازی به حالت بهتر اجرا شود.

بهینه سازی سیستم با برنامه

نرم افزار های مفیدی در این باره ساخته شده اند به طور مثال razer cortax یا wise game bosters که میتوان با این نرم افزار ها رم ،گرافیک و … سیسیتم را بهینه و خالی کرد تا بازی به صورت بهتر و روان تر اجرا شود.

عضویت در خبرنامه

از بروزرسانی و جوایز ما بهرمند شوید.

شاید خوشتان بیاد!

پره اکلامپسی چیست؟
بیماری

پره اکلامپسی چیست؟

پره اکلامپسی چیست؟ که یک اختلال بارداری است که بر اندام های بدن تاثیر می گذارد و در پنج تا هفت درصد از بارداری ها