جت فاکس

توضیحاتی درباره گیتار

اشتراک گذاری

توضیحاتی درباره گیتار

ساز گیتار و صدای دلنشین ان .

ساز گیتار یکی از ساز های  معروف و شناخته شده است . این ساز بسیار صدای دلنشین و جذابی دارد این ساز شامت بخش های زیادی است . اکثر خواننده ها یا مردم عادی از ساز گیتار استفاده میکنند . ساز گیتار انواع سبک دارد . از نحوه ی صدا گیتار ها به دو دسته تقسیم میشوند دسته بزرگ و کوچک دسته ی بزرگ گیتار اکوستیک و گیتار برقی .

انواع گیتار

 گیتار کلاسیک . موسیقی کلاسیک به دوران 1750تا 1820 برمیگردد . دورانی که وضع مالی مردم قشر معمولی بود و روز به روز هم بهتر میشد و دیگر موسیقی فقط  برای شاهزادگان و یا پادشاه ها نبود و مردم عادی هم دوست داشتن تا موسیقی بشنوند و یا ان را یاد بگیرند .

گیتار فولامنکو

سبک گیتار فولامنکو برای دوره موسیقی اصیل اسپانیایی ها بود . در اوایل از گیتار فقط برای رقصیدن استفاده میکردند بلکه گیتار یک همراه کننده بود تا این که در بعده ها این سبک تاثیر زیادی روی مردم گذاشت .

گیتار پاپ

موسیقی و سبک پاپ بین مردم بسیار محبوب است در این سبک از موسیقی  احساسات به صورت واضح و کامل بیان میشود و حس خیلی خوبی دارد و راز موفقیت پاپ همین است .

گیتار برقی یا الکتریکی

گیتار الکتریکی سبکی است که صدای او نیز با یک تقویت کننده ی الکتریکی تقویت میشود . از این گیتار نیز در سبک های زیادی مانند . سبک راک . متال . و بلوز استفاده میشود .

انواع گیتار های اکوستیک

گیتار اکوستیک گیتاری است که تنها فقط بدنه ی ان از صدای خود گیتار حمایت میکند یعنی بدنه صدای سیم ها گیتار را تقویت میکند صدا در بدنه چوبی گیتار تقویت میشود .

یاد گیری گیتار سخت است یا اسان

اول از همه برای اموزش و نواختن گیتار باید بدانیم چه سبکی را میخوا هیم ادامه بدیم و ان را بنوازیم . در مرحله دوم باید با نت ها اشنا شویم و بعد با یک استاد خوب کار کنیم گیتار انجور هم که ما فکر میکنیم سخت نیست بلکه گیتار سازی دلنشین است .

عضویت در خبرنامه

از بروزرسانی و جوایز ما بهرمند شوید.

شاید خوشتان بیاد!

پره اکلامپسی چیست؟
بیماری

پره اکلامپسی چیست؟

پره اکلامپسی چیست؟ که یک اختلال بارداری است که بر اندام های بدن تاثیر می گذارد و در پنج تا هفت درصد از بارداری ها